צילום דירה למכירה

לא מעט מוכרי דירות יעשו שימוש באמצעים שונים על מנת להציג את דירתם בפני קונים פוטנציאליים. לשם כך, הם ינסו ליצור כמה שיותר רושם חיובי סביב הדירה למכירה.

לעתים די בתמונה טובה אחת על מנת שרוכש פוטנציאלי יחליט אם להגיע ולראות את הדירה או לא. על מנת לעזור לכם לצלם דירה למכירה בצורה מרשימה, הכנו באדיבותו של בן ניקסון (מומחה לצילום דירות) חמישה טיפים לצילום דירה מקצועי:

איך לצלם דירה למכירה
צילום אלכסוני של חלל הדירה גורם לאפקט של תלת מימד

חמישה טיפים לצילום דירה:

__________________

  • מצלמה

עם הסמארטפונים של היום, אין בעיה לצלם תמונות באיכות מעולה. הרי מדי יום אנו מעלים את התמונות שלנו לפלטפורמות אינטרנטיות כאלו ואחרות. מדוע לא עם הדירה? אם זה טוב לפייסבוק זה טוב גם ליד 2.

המטרה היא להבליט את הצדדים היותר מושכים בבית. בנוסף, אפשר גם לצלם עם מצלמת וידאו מקצועית ועם מצלמת סטילס חצי מקצועית אם יש לכם אחת כזו.

כלל מאוד חשוב בצילום באופן כללי הוא התזוזה של המצלמה בזמן הלחיצה לצילום, אם יש לכם חצובה אז זה מעולה ופותר לכם את הבעיה. ואם אין תוכלו להשתמש בטיימר של המצלמה לשלוש שניות כדי שתוכלו להחזיק את המצלמה בצורה יציבה בזמן הצילום.

  • נא לשמור על הסדר

עוד לפני שמצלמים את הדירה, חשוב מאוד שהיא תהיה נקייה, מסודרת ומאורגנת. חפצים זרוקים פה ושם יגזלו את המיקוד מלב התמונה ולא יותירו רושם חיובי, וכמובן, מה שדברנו רבות במדריך על הכנת דירה שמוכרת את עצמה, שסדר וניקיון מעידים על תחזוקה טובה והדירה נתפסת בתודעת הקונים כמוצר איכותי.

כל מה שלא אמור להיות שייך לתמונה, מן הסתם רצוי להזיז מהפריים. ועדיף להוציא עומס של פריטים כדי ליצור תחושה של מרחב בדירה.

  • מיקום הצלם

קודם כל, אף פעם לא לצלם את הדירה מול חלון שנכנס ממנו אור שמש – זה שורף את התמונה!

תראו, כאן אנחנו כבר מדברים על קומפוזיציה. חשוב לאתר את הזווית הכי טובה ומשם לצלם את המטבח, את הסלון, את חדרי השינה או כל חלל אחר בבית. יש לבחור את המיקום המתאים ביותר, הן בכל הקשור למה שיראו בתמונה והן בכל הקשור לתאורה. אפשר להתמקם בקצה של החדר, ומשם לצלם תמונה ממצה וכוללת שלו. באותה העת, אפשר לבחור מיקום אחר ולהתמקד רק בצדדים היפים יותר של החלל.

שיקלו גם אם כדאי לצלם לאורך או לרוחב. בדרך כלל התמונות הכי טובות לדירה יוצאות בצילום עם זווית אלכסונית לחלל שאותו רוצים לצלם, כי זה יוצר אפקט תלת ממדי לתמונה וממחיש בצורה הכי טובה את חלל הדירה.

  • תאורה

תאורה היא אחד הנושאים הקריטיים בעולם הצילום. תאורה שאינה הולמת, תמונה חשוכה מדי או בוהקת ובהירה, תחטא למטרה. לא נוכל לראות היטב את הפרטים, וודאי לא נוכל ליצור רושם ראשוני חיובי.

חשוב מאוד להשתדל לצלם את הדירה עם אור שמש טבעי ולא בשעות הלילה, ובנוסף עדיף להדליק את כל האורות בבית לפני הצילומים.

אם מדובר במצלמה חצי מקצועית, יש לצרף אליה פלאש ולא להסתפק בזה הנמצא כבר בתוך המצלמה. רצוי לתת לאור הטבעי כמה שיותר משקל. כמו כן, תזכרו שחשוב לא לצלם כאשר השמש נמצאת מולכם – הצילום יצא חשוך.

  • צילום וידאו למכירת דירה

צילום וידאו הוא דינמי יותר ומעביר לצופה את התחושה שהוא נמצא בדירה. סרטון הווידאו הוא בעל ערך מוסף משלו בתנאי שהוא מצולם כראוי. הוא יותיר רושם רב, והוא יכול להתרכז בסוג של אלמנטים שאינם קיימים בתמונות הסטילס, כמו מעבר בין החדרים, למשל.

כיום, יותר ויותר מוכרים משתמשים בצילום וידאו כדי לשווק את הדירה, זה מבדל את הדירה שלכם משאר המוכרים ומשדר אמינות כי אין לכם מה להסתיר.

הסרטון לא צריך להיות ארוך ומייגע, דקה עד דקה וחצי אמורים להספיק אפילו לבתים ענקיים.

אין צורך לדבר במהלך הסרטון רק פשוט להציג את הדירה. כדאי להוסיף לסרטון מוזיקת רקע שקטה (לא שירים) כמו שאתם זוכרים מהפרק על מכירות – לגעת בכמה שיותר חושים.

רוצה לדעת כמה הדירה שלך שווה היום?

קבל דוח מפורט של עסקאות דומות לבית שלך בחינם

צור קשר

סוכנות תיווך נדלן

הרברט סמואל 100, חדרה | 055-211-9883 | Netnadlan.il@gmail.com

Top

כמה שווה הדירה שלך היום?

קבל דוח מפורט של עסקאות דומות לנכס שלך בחינם

סוכנות תיווך נדלן
תודה על הרשמתך
סוכנות תיווך נדלן
נט גרופ נדלן - רשת תיווך בפריסה ארצית

כמה שווה הדירה שלך היום?

קבל דוח מפורט של עסקאות דומות לנכס שלך

סוכנות תיווך נדלן
הרשמתך נקלטה בהצלחה
סוכנות תיווך נדלן
נט גרופ נדלן - סוכנות נדלן בפריסה ארצית
רוצה לדעת כמה הדירה שלך שווה היום?

קבל דוח עסקאות שבוצעו לאחרונה בסביבת הנכס שלך.
מבוסס על נתוני חוזים שדווחו לרשות המיסים